Kliknij w obrazek aby przejść do aktualnych harmonogramów

Strona główna

Informujemy, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów w Nowodworze jest nieczynny do odwołania. Mieszkańcy mogą korzystać z pozostałych punktów znajdujących się na terenie gmin członkowskich Związku znajdujących się

w: Lubartowie, ul. Nowodworska 14, Brzostówce oraz Luszawie

 

INFORMUJEMY, ŻE KASA

ZWIĄZKU KOMUNALNEGO GMIN ZIEMI LUBARTOWSKIEJ

W WIGILIĘ 24 GRUDNIA 2018 R.

ORAZ W SYLWESTRA 31 GRUDNIA 2018 R. CZYNNA BĘDZIE W GODZ. OD 7.30 DO 11.30.

 

Informujemy, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów w Lubartowie, na ul. Nowodworskiej 14,  w Wigilię (24.12.2018 r.- poniedziałek) i Sylwestra (31.12.2018 r.- poniedziałek) czynny będzie w godzinach 7-15.

 

 

W czwartek, 29 listopada w warszawskim Teatrze Capitol odbył się finał XIX edycji Konkursu Puchar Recyklingu.

Konkurs o Puchar Recyklingu, organizowany przez „Przegląd Komunalny”  od 2000 r., jest jedynym w Polsce przedsięwzięciem, które w sposób kompleksowy ocenia selektywną zbiórkę odpadów i działania edukacyjne w tym zakresie. Do konkursu zgłosiło się blisko 170 uczestników, tym bardziej na uwagę zasługuje wysoki wynik naszego Związku. Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej otrzymał nagrodę główną w kategorii Debiut roku „Lider zbiórki tworzyw”  w konkursie „Puchar Recyklingu”.

Podczas uroczystego wręczenia nagród i wyróżnień Związek reprezentowała Pani Ewa Badyoczek-Brzyska, Dyrektor Biura Związku.

Serdecznie Państwu dziękujemy za przykładną segregację!

To nasz wspólny sukces!

 

ZWIĄZEK KOMUNALNY GMIN ZIEMI LUBARTOWSKIEJ INFORMUJE, ŻE W DNIU 28.11.2018 ROKU PSZOK W BRZOSTÓWCE BĘDZIE NIECZYNNY.

W ZASTĘPSTWIE PSZOK BĘDZIE OTWARTY

W DNIU 29.11.2018 ROKU (CZWARTEK)

W GODZINACH 10.00-18.00.

 

Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej informuje, że 12 listopada 2018 r. odbiory odpadów z nieruchomości zamieszkałych w Mieście Lubartów będą odbywały się zgodnie z harmonogramem. Bez zmian pozostają również terminy odbioru odpadów z nieruchomości niezamieszkałych na terenie całego Związku.
Natomiast 12 listopada 2018 r. zmianie ulega termin odbioru odpadów w miejscowości Rozkopaczew. Odbędzie się on w następujących dniach:
- 13 listopada 2018 r. – odpady komunalne zmieszane oraz papier i tektura
- 14 listopada 2018 r. – popiół oraz odpady bio (zielone).
Prosimy o wystawienie odpadów we wskazanych terminach do godziny 7.00.

 

Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej informuje mieszkańców, iż w dniu 12 listopada 2018 r. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Lubartowie przy ul. Nowodworskiej 14 będzie nieczynny z uwagi na dzień ustawowo wolny od pracy.

 

Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej informuje mieszkańców nieruchomości zamieszkałych w Rozkopaczewie, iż w dniu 12 listopada 2018 r. firma EKO-TRANS Sp. z o. o. nie będzie odbierała odpadów zgodnie
z harmonogramem z uwagi na dzień ustawowo wolny od pracy.

W związku z powyższym ustalono następujące terminy odbioru odpadów:

- 13 listopada 2018 r. – odpady komunalne zmieszane oraz papier i tektura

- 14 listopada 2018 r. – popiół oraz odpady bio (zielone).

Prosimy o wystawienie odpadów we wskazanych terminach do godziny 7.00.

 

Szanowni Państwo,

Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej po raz kolejny przystąpił do Konkursu „Przeglądu Komunalnego” organizowanego od 2000 r. o Puchar Recyklingu, który jest jedynym w Polsce przedsięwzięciem, które w sposób kompleksowy ocenia selektywną zbiórkę odpadów i działania edukacyjne w tym zakresie.

Z przyjemnością informujemy, że Kapituła Konkursu o Puchar Recyklingu doceniła starania oraz zaangażowanie Związku Komunalnego Gmin Ziemi Lubartowskiej w selektywnej zbiórce odpadów komunalnych, który został laureatem konkursu o Puchar Recyklingu. Nagrodę odbierzemy w teatrze Capitol w Warszawie, podczas finału, który będzie towarzyszyć wielkiemu wydarzeniu jakim jest Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska Envicon Environment.

Serdecznie Państwu dziękujemy za otwartość na działania Związku w zakresie wdrażania selektywnej zbiórki odpadów, mamy nadzieję, że w przyszłym roku nasze wyniki będą jeszcze lepsze.

Szczegółowe informacje przekażemy Państwu po uroczystym wręczeniu nagród.