Strona główna

Szanowni Państwo,

pragniemy przypomnieć, że do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), który znajduję się  w Lubartowie przy  ul. Nowodworskiej 14, można nieodpłatnie dostarczyć odpady zebrane selektywnie, m.in. : odpady zielone, papier i tektura,odpady elektroniczne i elektryczne, opakowania ze szkła, popiół. 
Regulamin PSZOK tutaj. (link)

PSZOK czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. 10 00 – 18 00

Dostarczając odpady należy posiadać dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość.

Zachęcamy do korzystania z Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych .

 

Szanowni Państwo,

w związku z odbiorem odpadów wielkogabarytowych przypominamy, że sprzęt elektroniczny, elektryczny - RTV i AGD musi być kompletny.

 

W związku z przebudową budynku Gimnazjum nr 2, informujemy, że wejście do Biura Związku Komunalnego Gmin Ziemi Lubartowskiej zostaje przeniesione od strony boiska.

 

Informujemy, że w piątek 14.04.2017 roku kasa będzie czynna do godziny 11.30.

 

Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej pragnie poinformować, że Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych mieszczący się przy ul. Nowodworskiej 14 w Lubartowie , w sobotę 15.04.2017 roku będzie czynny w godz. 7.00-15.00.

 

 

ZKGZL - nowoczesny system gospodarki odpadami - film >>>>

 

18 marca 2017 r. (sobota) Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej zaprasza mieszkańców gmin członkowskich na akcję „Cebulki kwiatowe za odpady”.

W zamian za elektroodapdy (świetlówki kompaktowe, baterie, akumulatory, opakowania ciśnieniowe- opakowania po aerozolach, zużyta elektronika) otrzymają Państwo cebulki kwiatowe.

Impreza odbędzie się w Lubartowie na placu przed Ratuszem. Akcja rozpocznie się o godzinie 10 i będzie trwała do momentu wyczerpania zapasów.

Akcja „Cebulki kwiatowe za odpady” współfinansowana jest przez Szwajcarię w ramach Projektu „Budowa nowoczesnego systemu gospodarki odpadami, rekultywacja nieczynnych składowisk oraz usuwanie azbestu na terenie gmin należących do Związku Komunalnego Gmin Ziemi Lubartowskiej”.

 

Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych w 2017 roku - (plik .pdf)

 

Zakład Zagospodarowania Odpadów w Wólce Rokickiej to nowoczesna firma, która stosuje innowacje i bezpieczne dla  środowiska i ludzi technologie przetwarzania odpadów.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK LINI SORTOWNICZEJ

Zatrudnienie odbywa się na podstawie ustawy o pracownikach samorządowych zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 18 marca 2009 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych (Dz.U.2014.1786 z dnia 2014.12.11).

CV wraz z kserokopiami dokumentów potwierdzających staż pracy należy  składać pod adresem:

Zakład Zagospodarowania Odpadów 
Wólka Rokicka 100 
21-100 Lubartów