Kliknij w obrazek aby przejść do aktualnych harmonogramów

Strona główna

Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej pragnie poinformować, że Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych mieszczący się przy ul. Nowodworskiej 14 w Lubartowie , w sobotę 15.04.2017 roku będzie czynny w godz. 7.00-15.00.

 

ZKGZL - nowoczesny system gospodarki odpadami - film >>>>

 

18 marca 2017 r. (sobota) Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej zaprasza mieszkańców gmin członkowskich na akcję „Cebulki kwiatowe za odpady”.

W zamian za elektroodapdy (świetlówki kompaktowe, baterie, akumulatory, opakowania ciśnieniowe- opakowania po aerozolach, zużyta elektronika) otrzymają Państwo cebulki kwiatowe.

Impreza odbędzie się w Lubartowie na placu przed Ratuszem. Akcja rozpocznie się o godzinie 10 i będzie trwała do momentu wyczerpania zapasów.

Akcja „Cebulki kwiatowe za odpady” współfinansowana jest przez Szwajcarię w ramach Projektu „Budowa nowoczesnego systemu gospodarki odpadami, rekultywacja nieczynnych składowisk oraz usuwanie azbestu na terenie gmin należących do Związku Komunalnego Gmin Ziemi Lubartowskiej”.

 

Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych w 2017 roku - (plik .pdf)

 

Zakład Zagospodarowania Odpadów w Wólce Rokickiej to nowoczesna firma, która stosuje innowacje i bezpieczne dla  środowiska i ludzi technologie przetwarzania odpadów.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK LINI SORTOWNICZEJ

Zatrudnienie odbywa się na podstawie ustawy o pracownikach samorządowych zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 18 marca 2009 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych (Dz.U.2014.1786 z dnia 2014.12.11).

CV wraz z kserokopiami dokumentów potwierdzających staż pracy należy  składać pod adresem:

Zakład Zagospodarowania Odpadów 
Wólka Rokicka 100 
21-100 Lubartów

 

plik pdf do pobrania >>>>

 

Informacja o inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest:

plik pdf do pobrania >>>

 

Plik pdf sprawozdania do pobrania >>>>

 

Informujemy, że 30 grudnia 2016 roku kasa będzie czynna do godz. 12.00.

 

PSZOK w Wigilię (24 grudnia - sobota) oraz Sylwester (31 grudnia - sobota) będzie nieczynny.