HARMONOGRAMY ODBIORU ODPADÓW W 2021 ROKU

Strona główna

W związku z informacją Kanału S w sprawie przyjmowania opłat za gospodarowanie odpadami od mieszkańców spółdzielni mieszkaniowych w Lubartowie w kasie Związku informuję, że taka deklaracja nie miała miejsca.

Podczas spotkania w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie w dniu 5 września br. poinformowałem jedynie, że dotychczas wniesione opłaty (a są to opłaty wnoszone jedynie za pośrednictwem banków) nie będą zwracane do czasu rozstrzygnięcia sporu prawnego pomiędzy Związkiem a spółdzielniami, w sprawie obowiązku składania deklaracji.

Fragment nagrania ze spotkania w dniu 5 września.

Poprawiony (wtorek, 01 października 2013 03:39)